Joanna Mielczarek, Dyrektor Stowarzyszenia mali bracia Ubogich
30 maj

Joanna Mielczarek, Dyrektor Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich podjęło współpracę z Martyną Żak w październiku 2015 roku i od tamtego czasu w naszym fundraisingu zaszły bardzo pozytywne zmiany.

Już pierwsza kampania fundraisingowa przygotowana przez Martynę miała ponad ośmiokrotny wzrost przychodów rok do roku. Następnie wspólnie przygotowaliśmy strategię fundraisingową i Martyna wspierała nas w jej realizacji.

Po 1,5 roku współpracy mogę stwierdzić, że rezultaty wszystkich kampanii fundraisingowych realizowanych z Martyną przerosły nasze oczekiwania.

 

O Autorze

Martyna Mazela
Konsultant i trener fundraisingu. Specjalistka w dziedzinie fundraisingu i marketingu dla NGO. Od ponad 15 lat związana z branżą marketingu oraz fundraisingu. Doświadczenia w fundraisingu zdobywała pracując przez 6 lat jako Fundraising Manager, a następnie Dyrektor Fundraisingu i Marketingu w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Pozyskała miliony złotych oraz dziesiątki tysięcy darczyńców indywidualnych i setki firm do współpracy. Obecnie prowadzi konsultacje z fundraisingu, pisze strategie fundraisingowe i biznes plany fundraisingowe oraz realizuje kampanie fundraisingowe dla wielu polskich organizacji pozarządowych. Więcej na martynamazela.com