...

Szkolenia

Specjalistyczne

Pisanie listów fundraisingowych

Cena: 1290 zł

List fundraisingowy to jedno z najskuteczniejszych narzędzi w fundraisingu – dzięki niemu wiele fundacji i stowarzyszeń pozyskuje miliony złotych rocznie. Dowiedz się jak pisać listy, które przynoszą pieniądze. Przyjdź na ten jedyny na polskim rynku warsztat.

Specjalistyczne

Fundraising w internecie

Cena: 1290 zł

Ten warsztat to idealne rozwiązanie dla małych i średnich organizacji pozarządowych, których nie stać na wdrożenie kompleksowej strategii fundraisingowej, ale chciałyby już zacząć fundraising. Kampanię fundraisingową w internecie można uruchomić bardzo szybko i tanio!

Dla początkujących

Fundraising dla początkujących
2 dniowe warsztaty

Cena: 1790 zł

Na tym warsztacie dowiesz się jak pozyskiwać fundusze od firm i darczyńców indywidualnych, dzięki czemu Twoja organizacja zacznie przynosić stałe dochody, a darczyńcy będą Was wspierać przez wiele lat. Otrzymasz niezbędne narzędzia, dzięki którym prowadzenie fundraisingu stanie się skuteczne i przewidywalne.

Dla początkujących

Jak zdobyć nowych sponsorów dla NGO?

Cena: 1790 zł

Chcesz zacząć pozyskiwać pieniądze od firm, ale nie wiesz jak? A może masz już umówione spotkanie z firmą i obawiasz się, że spalisz tę szansę? Te oraz inne zagadnienia obejmuje fundraising korporacyjny, którego możesz się szybko nauczyć.

Specjalistyczne

Jak napisać ofertę sponsorską

Cena: 1290 zł zł

Poznaj 7 elementów oferty sponsorskiej. Naucz się budować pakiety korzyści, aby zaintersować firmy współpracą. Dowiedz sie jak wyglądać powinna modelowa oferta sponsorska wraz z pakietami sponsorskimi.

Martyna Mazela