• Jak zatrzymać darczyńcę? Co zrobić, aby darczyńca wspierał Twoją organizację przez wiele lat.

  19.00

  Budowanie lojalności darczyńców indywidualnych to podstawa działań fundraisingowych. Skupianie się na jednorazowym pozyskiwaniu funduszy jest dużym błędem, niestety bardzo często popełnianym przez polskie NGOsy. Fundraiserzy stanowczo za rzadko zastanawiają się nad tym, kto fundusze przekazał, dlaczego to zrobił oraz jakie działania trzeba podjąć, aby te same osoby przekazały darowiznę po raz drugi i trzeci, albo żeby zaczęły wspierać organizację regularnie: raz w miesiącu ustaloną z góry kwotą darowizny.

  Wieloletnie oświadczenia fundraisingowe kilkunastu organizacji pozarządowych w Polsce pokazują, że pozyskiwanie kilku darowizn rocznie od tych samych darczyńców jest możliwe i co więcej – wyjątkowo skuteczne i tanie! Dużo tańsze niż pozyskiwanie darowizn od nowych darczyńców. Trzeba tylko umiejętnie to robić.

  W tym 8 stronicowym przewodniku przedstawiamy wskazówki od światowych ekspertów fundraisingu zajmujących się zawodowo tematem budowania lojalności darczyńców.

  1. Poznasz 12 powodów odchodzenia darczyńców od organizacji pozarządowych,
  2. Dowiesz się jak uchronić swoją organizację przed “odpływem” darczyńców,
  3. Otrzymasz prosty schemat komunikacji z darczyńcami w 5 krokach budowania relacji, dzięki któremu będziesz mógł podjąć odpowiednie działania, aby uzyskać wzrost przychodów,

  Spis treści e-booka “Jak zatrzymać darczyńcę w NGO na dłużej”:

  1. Dlaczego darczyńcy odchodzą po pierwszej wpłacie darowizny?
  2. Wskaźniki fundraisingowe, które zbadają zaangażowanie Twoich darczyńców
  3. Co sprawia, że darczyńcy zostają z organizacją?
  4. Relacja z darczyńcą w czasie. Schemat komunikacji w programie lojalnościowym.
  5. Harmonogram kontaktów z darczyńcą regularnym i jednorazowym.
  6. Podsumowanie

  Kup  teraz, a otrzymasz e-booka w ciągu 2 minut!