...

Major Gift Program – MASTERCLASS na CEE Fundraising Conference w Bratysławie

Każdy fundraiser ma takie marzenie: pozyskać choć raz w życiu MILION ZŁOTYCH darowizny o jakiegoś biznesmena, najlepiej człowieka z pierwszej setki najbogatszych ludzi miesięcznika Forbes albo WPROST. Tylko jak to się robi? Czy w ogóle ja,  fundraiserka z Warszawy,  Olsztyna lub … (tutaj wpisz swoje miasto) mogę sama, bez żadnych koneksji, pozyskać wysoką darowiznę od takich mega-bogatych osób? Jak to się robi?

Czasami słyszymy w telewizji, że jakiś bardzo bogaty człowiek, których chce zachować anonimowość, przekazał na fundację X milion złotych. Kiedy patrzy się na tą sytuację z zewnątrz, to wygląda ona na przypadek i ogromny fart jednocześnie. Mówimy sobie wtedy cicho pod nosem ”Ci to mieli szczęście”.

Jednak duże pieniądze nigdy nie są dziełem przypadku – po przeczytaniu kilku biografii ludzi sukcesu jestem o tym przekonana.  Tak samo jest w fundraisingu – pozyskiwanie milionowych darowizn trzeba zaplanować i przeprowadzić zgodnie ze sztuką, którą po angielsku nazywamy Major Gift Program (jak to ładnie przetłumaczyć na polski??? pomóżcie, bo brakuje mi pomysłu).

Tej sztuki będzie nas uczył Jan Uekermann z RaiseNow / Major Giving Institute ze Szwajcarii. W jego programie podczas MASTERCLASS jest coś co frapuje mnie najbardziej: 26 osobistych umiejętności, nad którymi musisz pracować, jeśli  chcesz realizować program Major Giving. Aż 26 ?! Serio??? Kto chce je poznać (ja, ja, ja!) może zarejestrować się jeszcze dziś na CEE Fundraising Conference w Bratysławie 

Aby sprawdzić program całego Masterclassa, kliknij w poniższy link:

Major Gift Program, Masterclass, 12 paździenika 2016, Bratysława>>>

Martyna Mazela