11 zasad fundraisingu internetowego – bezpłatny ebook

11 zasad fundraisingu internetowego – bezpłatny ebook

Fundraising on-line, czyli fundraising w internecie, rozwija się niezwykle ekspansywnie w USA, Europie Zachodniej, a także w Polsce. Przykłady spektakularnych i niezwykle efektywnych kampanii, które miały swój początek i koniec tylko w wirtualnej przestrzeni, ale przyniosły jak najbardziej realne wyniki, można mnożyć.

Instytut Fundraisingu z roku na rok realizuje coraz więcej kampanii fundraisingowych w internecie na zlecenie swoich klientów. Kampanie te przynoszą bardzo dobre rezultaty finansowe, nawet przy niewielkich nakładach na reklamę i media. Pozyskiwanie funduszy w internecie jest najtańszą metodą fundraisingu. Dowiedz się jak pozyskują fundusze przez internet inne organizacje pozarządowe. Pobierz bezpłatnie ebooka pt.: 11 zasad fundraisingu internetowego.

Interesujący temat? Wpisz swój email...

...aby przeczytać resztę tego artykułu oraz zyskać dostęp do treści zarezerwowanych dla naszych czytelników.

Jeśli nie jesteś zapisany na nasz newsletter, zapisz się na dole tej strony, aby uzyskać dostęp. 

Fundraising online to obecnie najszybciej rozwijający się kanał pozyskiwania funduszy dla organizacji charytatywnych. Mając to na uwadze, powinniśmy zadać sobie pytanie czy planując działania fundraisingowe, pamiętamy o wykorzystaniu narzędzi internetowych? Czy nasze działania nadążają za nieustannie rozwijającą się technologią i trendami użytkowników oraz rynku?

Pobierz prezentację „11 zasad fundraisingu internetowego” i dowiedz się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Martyna Mazela