...

11 zasad fundraisingu internetowego – bezpłatny ebook

11 zasad fundraisingu internetowego – bezpłatny ebook

Fundraising on-line, czyli fundraising w internecie, rozwija się niezwykle ekspansywnie w USA, Europie Zachodniej, a także w Polsce. Przykłady spektakularnych i niezwykle efektywnych kampanii, które miały swój początek i koniec tylko w wirtualnej przestrzeni, ale przyniosły jak najbardziej realne wyniki, można mnożyć.

Instytut Fundraisingu z roku na rok realizuje coraz więcej kampanii fundraisingowych w internecie na zlecenie swoich klientów. Kampanie te przynoszą bardzo dobre rezultaty finansowe, nawet przy niewielkich nakładach na reklamę i media. Pozyskiwanie funduszy w internecie jest najtańszą metodą fundraisingu. Dowiedz się jak pozyskują fundusze przez internet inne organizacje pozarządowe. Pobierz bezpłatnie ebooka pt.: 11 zasad fundraisingu internetowego.

Fundraising online to obecnie najszybciej rozwijający się kanał pozyskiwania funduszy dla organizacji charytatywnych. Mając to na uwadze, powinniśmy zadać sobie pytanie czy planując działania fundraisingowe, pamiętamy o wykorzystaniu narzędzi internetowych? Czy nasze działania nadążają za nieustannie rozwijającą się technologią i trendami użytkowników oraz rynku?

Pobierz prezentację „11 zasad fundraisingu internetowego” i dowiedz się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Martyna Mazela